Akumulatory - to nasz specjalność - zapraszamy do kontaktu


Akumulatory - Sklep Białołęka

Przyjedziemy i uruchomimy Twój samochód

Masz problem z akumulatorem ? Nie wiesz jak sprawdzić, czy twój akumulator nadaje się się do dalszej eksploatacji? - Zapraszamy do naszego sklepu Białołęka - pomożemy, doradzimy.

Weryfikacja akumulatora - Białołęka

Problemy z prądem w samochodzie są coraz częstsze ? Zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie? Może być to awaria akumulatora w Twoim samochodzie - nie musi być to skomplikowana naprawa elektryki w samochodzie. Przyjedź sprawdzimy, czy twój akumulator jest w pełni sprawny oraz czy wymaga natychmiastowej wymiany na nowy. Nasz sklep posiada akumulatory wszystkich marak - Sklep z akumulatorami Białołęka- Zapraszamy serdecznie.

 

Wszystkie baterie objęte są gwarancją - od 12 do 36 miesięcy, w zależności od producenta i typu akumulatora. Zachęcamy do zapoznania z naszą pełną ofertą sprzedaży w: akumulatory bródno, akumulatory żoliborz, akumulatory bielany, akumulatory targówek

Akumulatory do Dostępność
Samochodów osobowych wszystkich marek w magazynie
Samochodów dostawczych wszystkich marek w magazynie
Samochodów ciężarowych wszystkich marek w magazynie
Ciągników rolniczych w magazynie
Motocykli w magazynie
Skuterów w magazynie
Quadów w magazynie
Maszyn i narzędzi ogrodniczych w magazynie
Łodzi i pontonów w magazynie
Wózków inwalidzkich w magazynie
Systemów alarmowych w magazynie

Sprawdzimy Twój Akumulator


Akumulator - sprawdź czy twoje serce w samochodzie działa prawidłowo

Wybierz akumulator z katalogów:

Katalog akumulatorów Centra

Katalog akumulatorów Vatra.

Awaryjne odpalanie samochodu przebiega w tej sytuacji błyskawicznie. Do tego ma się pewność, że samochód na pewno zostanie odpalony i nie trzeba będzie zamawiać taksówki, na czym stracić można spore pieniądze. Przy okazji kłopot załatwi się od ręki. Z usług pogotowia korzysta się zwłaszcza w porze zimowej, gdy na dworze panuje duży mróz i nie wszystkie akumulatory to wytrzymują, mowa tutaj zwłaszcza o starszych modelach samochodów.

Awaria akumulatora - to już nie problem

Na życzenie naszych Klientów uruchomiliśmy usługę, Mobilnego serwisu akumulatorów- oraz awaryjnego uruchomienia samochodu - Zapraszamy do współpracy.