Akumulatory – to nasza specjalność – zapraszamy do kontaktu

Akumulatory – Sklep Białołęka

Przyjedziemy i uruchomimy Twój samochód

Masz problem z akumulatorem ? Nie wiesz jak sprawdzić, czy twój akumulator nadaje się się do dalszej eksploatacji? – Zapraszamy do naszego sklepu – Białołęka – pomożemy, doradzimy.

Weryfikacja akumulatora – Białołęka

Problemy z prądem w samochodzie są coraz częstsze ? Zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie? Może być to awaria akumulatora w Twoim samochodzie – nie musi być to skomplikowana naprawa elektryki w samochodzie. Przyjedź sprawdzimy, czy twój akumulator jest w pełni sprawny oraz czy wymaga natychmiastowej wymiany na nowy. Nasz sklep posiada akumulatory wszystkich marak – Sklep z akumulatorami Białołęka- Zapraszamy serdecznie.

Wszystkie baterie objęte są gwarancją – od 12 do 36 miesięcy, w zależności od producenta i typu akumulatora. Zachęcamy do zapoznania z naszą pełną ofertą sprzedaży w: akumulatory bródno, akumulatory żoliborz, akumulatory bielany, akumulatory targówek

Akumulatory do:

Samochodów osobowych wszystkich marekw magazynie

Samochodów dostawczych wszystkich marekw magazynie

Samochodów ciężarowych wszystkich marekw magazynie

Ciągników rolniczychw magazynie

Motocykliw magazynie

Skuteróww magazynie

Quadóww magazynie

Maszyn i narzędzi ogrodniczychw magazynie

Łodzi i pontonóww magazynie

Wózków inwalidzkichw magazynie

Systemów alarmowychw magazynie

Sprawdzimy Twój Akumulator

Akumulator – sprawdź czy twoje serce w samochodzie działa prawidłowo

Wybierz akumulator z katalogów:

Katalog akumulatorów Centra

Katalog akumulatorów Vatra

Awaryjne odpalanie samochodu przebiega w tej sytuacji błyskawicznie. Do tego ma się pewność, że samochód na pewno zostanie odpalony i nie trzeba będzie zamawiać taksówki, na czym stracić można spore pieniądze. Przy okazji kłopot załatwi się od ręki. Z usług pogotowia korzysta się zwłaszcza w porze zimowej, gdy na dworze panuje duży mróz i nie wszystkie akumulatory to wytrzymują, mowa tutaj zwłaszcza o starszych modelach samochodów.

Awaria akumulatora – to już nie problem

Na życzenie naszych Klientów uruchomiliśmy usługę, Mobilnego serwisu akumulatorów- oraz awaryjnego uruchomienia samochodu – Zapraszamy do współpracy.